VORTICE PREMIUM DRY A (sušič rúk - automatický)

 
 
 

+421 904 195 232 

 
 

info@klima1.sk

 
 

Pon. - Pia. : 9:00-17:00

 
 
 
 
Sušiče a dávkovače

Sušič rúk vám vysuší ruky za cca 10 sekúnd! Niektoré filtrujú (Dyson) až 99% baktérií zo vzduchu a sú šetrné k životnému prostrediu...

Ponúkame sušiče a dávkovače len od renomovaných výrobcov s vysokou spoľahlivosťou ako napr. produkty VORTICE(Taliansko), ktorý už niekoľko rokov ponúkajú jedinečný dizajn a dosahujú vysokú spoľahlivosť a to aj vďaka tomu, že väčšina ích produktov vychádza z kvalitného vyrobného závodu v Taliansku. 

 
 

VORTICE PREMIUM DRY A (sušič rúk - automatický)

Výrobca: Vortice
Kód produktu:PREMIUM DRY A
Vaša cena: 165,60 € Bežná cena: 173,76 €

Popis produktu

Výrobky pre hygienu vhodné pre domácnosti, nákupné centrá, reštaurácie, komerčné priestory a iné. PREMIUM DRY A automatický sušič rúk - obsahuje infračervený senzor reagujúci na prítomnosť rúk vo vzdialenosti 0-35cm (podľa nastavenia). Krytie IPX4 (ochrana proti striekajúcej vode). Dodávka obsahuje montážny kľúč pre špeciálne skrutky. Zariadenie nemusí byť uzemnené, má dvojitú izoláciu. Spevnený kryt proti vandalizmu. Jednoduchá montáž na stenu pomocou troch skrutiek. Sušiče rúk sú vyrobené z anti-UV ABS umelej hmoty s uzamykateľným krytom. Ventilátor sušičov má indukčný motor s tepelnou poistkou a bezpečnostným termostatom, ktorý odpája zariadenie pri prehriatí.

 

Na stiahnutie:

Technický list 

Inštalačno-užívateľský návod

 

Technický parametre:

Vzduchový výkon 120 m3/h
Orientačná Hmotnosť           2,8 Kg