Tepelné čerpadlá

 
 
 

+421 904 195 232 

 
 

info@klima1.sk

 
 

Pon. - Pia. : 9:00-17:00

 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 
Tepelné čerpadlá vzduch-voda

Hľadáte tepelné čerpadlo do vášho rodinného domu či bytu? 

 

U nás nájdete široký výber tepelných čerpadiel vzduch-voda vhodných do bytov, rodinných domov ale aj kancelárii a reštaurácii. Našou snahou je ponúknuť Vám produkty, ktoré Vám nielen že spríjemnia život, ale aj ušetria investičné a prevádzkové náklady a zároveň chránia životné prostredie. Všetky nami ponúkané výrobky sú vyrábané tak, aby spĺňali najprísnejšie kritéria kvality, bezpečnosti a životnosti. 

 

Tepelné čerpadlo je vhodné riešenie na vykurovanie a výrobu teplej úžitkovej vody TÚV pomocou tepelných čerpadiel vzduch-voda. Staňte sa nezávilý na dreve, oleji alebo plyne a využívajte bezplatný potenciál tepla z prírody zo svojho bezprostredného okolia. Tepelné čepralo vzduch-voda vám dokáže ušetriť až 80% nákladov na vykurovanie a výrobu teplej úžitkovej vody. Vyberte si zo širokej ponuky vysokokvalitných tepelných čerpadiel od renomovaných výrobcov ako PANASONIC, DAIKIN, TOSHIBA a SAMSUNG

 

Naša spoločnosť Vám okrem predaja tepelných čerpadiel zaebezpečí profesionálne poradenstvo, obhliadku na mieste inštalácie, odború montáž tepelných čerpadiel, pravidelnú údržbu, záručný a po záručný servis na všetky tepelné čerpadlá, ktoré si u nás zakúpite. My Vám tepelné čerpadlo dodáme, prinesieme priamo na miesto inštalácie a nainštalujeme ju. 

 

V prípade, že si neviete vybrať tepelné čerpadlo, potrebujete pomoc pri výbere vhodnej jednotky, tak stačí ak nám napíšte na info@klima1.sk alebo nám zavoláte na číslo 0917 687 683 a my Vám pri výbere vhodnej jednotky pomôžeme a vypracujeme cenovú ponuku presne na mieru podľa Vašich idividuálnych požiadaviek.